Nowa generacja filtrów KEMPER

Kategoria: Aktualności

Na tragach Schweißen und Schneiden' 2013 w Essen firma KEMPER zaprezentowała swoje nowe oblicze. Nowe logo oraz zupełnie nowa koncepcja kolorystyczno wizualna produktów firmy KEMPER przyczyniły się do zapoczątkowania SZEROKIEJ OFENSYWY w branży filtrowentylacji. Inowacyjność i najnowsze rozwiązania techniczne, a w szczególności zespolony z otoczeniem, wygląd produktów potwierdzają profesjonalizm i przodującą pozycję na rynku.

 

 

Zaprezentowana została pełna gama całkowicie nowych filtrów mobilnych: SmartMaster, ProfiMaster, MaxiFil i MaxiFil Clean przeznaczonych do stanowisk spawalniczych o różnej intensywności pracy.

Zobacz więcej informacji o nowych filtrach mobilnych KEMPER

 

Kemper CleanAirTower

 

Uwagę przykuwała również wieża filtrowentylacyjna  - CleanAirTower - rozwiązanie wentylacji przestrzennej. Urządzenie o wydajności 6000 m3/h powstało z myślą o oczyszczaniu powietrza w tych pomieszczeniach, gdzie wentylacja miejscowa nie rozwiązuje całkowicie problemu zapylenia.

Na uwagę zasługuje również to, że nie tylko nową paletą produktów ale i znacznie niższą ceną KEMPER zapoczątkował ofensywę w branży filtrowentylacji stanowisk pracy!

 

KATALOG: New products 2013

Zobacz katalog nowych produktów KEMPER