Nowe przyłbice spawalnicze

Kategoria: Aktualności

Przyłbice spawalnicze samościemniające przestały być już ekskluzywnym wyposażeniem spawacza i skutecznie wypierają tradycyjne tarcze i przyłbice spawalnicze. Ważny jest przy tym prawidłowy dobór przyłbicy do swoich potrzeb. Z powyższych względów rozszerzyliśmy naszą ofertę przyłbic aktywnych tak, aby znalazły się w niej przyłbice o różnych parametrach i różnych poziomach cenowych. Zgodnie z misją naszej firmy proponujemy tylko sprzęt markowy, znanych producentów i najlepszy w swojej klasie.

Ofertę otwierają podstawowe modele firm LINCOLN i ESAB: LINC SCREENi ORIGO-TECH, które spełnią wymagania spawaczy w małych i średnich firmach, a kończą przyłbice najbardziej renomowanych firm: SPEEDGLAS i OPTREL, które są najczęściej wybierane przez profesjonalnych spawaczy.

Na uwagę zasługuje szeroka gama przyłbic firmy OPTREL, która zmodernizowała swoją ofertę na bazie znanego modelu OSE SATELLITE wprowadzając typoszereg EXPERT (e600) (zobacz katalog OPTREL). Tegoroczną nowością OPTREL'a jest natomiast przyłbica p550, która łączy wysoką jakość i świetne parametry z przystępną ceną, co przyczyni się zapewne do rozszerzenia grona użytkowników tej marki.

Z nowości OPTREL'a należy odnotować również nowe aparaty nawiewowe e1100 oraz e2100 zastępujące dotychczasowy aparat OS100, co przyczyniło się do uatrakcyjnienia oferty dla spawaczy pracujących w najcięższych warunkach.

Dla zwolenników firmy SPEEDGLAS wprowadziliśmy obok dotychczasowej przyłbicy serii 9002, nowszy typ serii 9100. Dostępny jest również znany aparat nawiewowy ADFLO.

 

Przyłbica OPTREL p550

Nowość firmy SPERIAN - przyłbica spawalnicza OPTREL serii p550

 

Zobacz także: