Masz pytania?
Zostaw nam swój kontakt - odezwiemy się!

Telefon

Informacje handlowe i techniczne 58-550-50-99
Informacje ws złożonego zamówienia 784-911-430

E-mail: info@icd.pl

Nasz adres

Internetowe Centrum Dystrybucji Sp. z o.o.
ul. Tatrzańska 19
81-814 Sopot

Konto bankowe

Nazwa banku: Bank Pekao S.A.
Nr rachunku: 85 1240 5354 1111 0000 5367 7079
SWIFT: PKOPPLPW

Sprawdź nasze konto na białej liście: https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka

Dane płatnika

NIP: 585-13-67-424
NIP EU: PL5851367424
REGON: 192068807
Wpis do KRS pod Nr 0000220431 w Sądzie Rejonowym w Gdańsku VIII Wydział Gosp.
KRS. Kapitał zakładowy 51.000,00 PLN

Odwiedź naszą siedzibę

Internetowe Centrum Dystrybucji Sp. z o.o.
ul. Tatrzańska 19
81-814 Sopot

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

Dział handlowy

Tel.: 58-550-50-99

sprzęt bhp - wew. 2

spawalnictwo/filtrowentylacja - wew. 3

E-mail: info@icd.pl

Magda Woszczyk

sprzęt bhp

tel.: 510-096-571

e-mail: magda@icd.pl

Arkadiusz Natali

sprzęt bhp

tel.: 510-096-572

e-mail: arek@icd.pl

Paweł Noworolski

sprzęt bhp

tel.: 507-781-311

e-mail: pawel@icd.pl

Aleksandra Ciunowicz

sprzęt bhp

tel.: 798-686-278

e-mail: aleksandra.ciunowicz@icd.pl

Krzysztof Kuszej

english speaking customers

tel.: 502-422-482

e-mail: krzysztof@icd.pl

Mikołaj Synak

spawanie, filtrowentylacja

tel.: 508-593-291

e-mail: mikolaj@icd.pl

Krzysztof Kurczyński

spawanie, filtrowentylacja

tel.: 504-227-632

e-mail: krzysztof.kurczynski@icd.pl

Maciej Budziński

sprzęt bhp

tel.: 780-094-068

e-mail: maciej.budzinski@icd.pl

Martyna Ginda

sprzęt bhp

tel.: 506-318-149

e-mail: martyna.ginda@icd.pl

Natalia Jaćkiewicz

sprzęt bhp

tel.: 502-105-162

e-mail: natalia@icd.pl

Sebastian Gorczyński

sprzęt bhp

tel.: 516-016-855

e-mail: sebastian.gorczynski@icd.pl

Weronika Rochna

marketing

tel.: 511-178-252

e-mail: weronika.rochna@icd.pl

Dział logistyki

Tel.: 58-550-50-99

status zamówienia - wew. 1

reklamacje/zwroty - wew. 4

E-mail: info@icd.pl

Ksenia Kopko

realizacja zamówień

tel.: 501-784-324

e-mail: ksenia@icd.pl

Paulina Kołtowska

realizacja zamówień

tel.: 515-534-310

e-mail: paulina@icd.pl

Joanna Klapper

realizacja zamówień

tel.:501-789-120

e-mail: joanna@icd.pl

Mateusz Zając

realizacja zamówień

tel.: 572-201-685

e-mail: mateusz.zajac@icd.pl

Dawid Żuchowski

kompletacja zamówień

tel.: 502-435-275

e-mail: dawid@icd.pl

Damian Banaszek

kompletacja zamówień

tel.: 502-435-275

e-mail: damian@icd.pl

Bartosz Prostek

zwroty i reklamacje

tel.: 789-342-452

e-mail: bartosz.prostek@icd.pl

Dział księgowości

Tel.: 58-550-50-99 wew. 5

E-mail: ksiegowosc@icd.pl

Ewelina Pawłowska

Główna Księgowa

tel.: 798-857-821

e-mail: ewelina@icd.pl

Dominika Zwolińska

finanse

tel.: 501-744-146

e-mail: dominika@icd.pl

Teresa Jasińska

windykacja

tel.: 502-422-582

e-mail: teresa@icd.pl