Organizacja bezpiecznej pracy - TARBONUS

Nr artykułu:
TAR-00170
Czas dostawy:
24h
Sprawdź warunki dostawy
-1%
72,77  szt. 69,30  szt. 73,50  szt. 70,00  szt.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 70,00  netto (73,50  brutto)
Minimalne zamówienie: 1 szt.

Szczegółowy opis

Organizacja bezpiecznej pracy

  • Autorzy: dr hab. inż. Paweł ŻUKOWSKI, dr Stanisław WIECZOREK 
  • Recenzenci: prof. dr hab. Józef PENC, dr hab. inż. Kazimierz WINNICKI
  • Objętość: 234 str.
  • Oprawa: miękka foliowana
  • Wydanie: V. Stan prawny: 2018 r.

 

Książka stanowi znakomity podręcznik dla wszystkich osób kreujących bezpieczne i przyjazne dla człowieka środowisko pracy.

Autorzy skupiają się na przybliżeniu sposobów tworzenia bezpiecznych stanowisk pracy przy wykorzystaniu ergonomii oraz organizacji i zarządzania.

W poszczególnych rozdziałach książki zaprezentowany został rozwój i formy organizacji pracy oraz omówione funkcje zarządzania, planowania, motywowania, kontrolowania, jak też marketingu.

Ponadto, opisano udział ergonomii w kształtowaniu stanowiska pracy. Uwzględniając układy: człowiek-maszyna-otoczenie oraz człowiek-praca-środowisko, wskazano na zasadnicze parametry środowiska pracy oraz środowiska ogólnospołecznego wpływające na komfort i efektywność pracy.

Książka przybliża rownież zagadnienia wdrażania i integracji procedur zapewniających tworzenie odpowiedniego środowiska pracy z uwzględnieniem systemów zarządzania jakością, środowiskiem oraz bezpieczną i higieniczną pracą wraz z analizą kosztów i korzyści związanych z wprowadzaniem tych procedur.
Parametry techniczne

Parametry techniczne
Producent TARBONUS
Ilość stron -

Pliki do Pobrania

Produkty polecane