Serwis i kalibracja detektorów DRAGER

Serwis i kalibracja detektorów DRAGER
Kategoria: Poznaj ofertę

Dziękujemy, że zaufałeś marce DRAGER, która to od ponad 25 lat jest niekwestionowanym liderem w detekcji niebezpiecznych gazów przemysłowych. Detektory osobiste DRAGER to najwyższa jakość wykonania, dzięki czemu gwarantują niezawodność, wytrzymałość oraz dokładność pomiaru nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych.

Warto jednak pamiętać, że detektory gazów jako środki indywidualne kategorii III - chroniące zdrowie i życie użytkownika - wymagają dodatkowych środków ostrożności oraz procedur gwarantujących ich prawidłowe działanie w sytuacji zagrożenia. Tak jak w każdym sensorze elektronicznym z upływem czasu odczyt może zostać zniekształcony, czy to przez naturalny dryf elektroniczny czy też działanie czynników zewnętrznych (zatrucie sensora, warunki atmosferyczne, zmienna temperatura, uszkodzenie mechaniczne).

Podstawowym sposobem sprawdzania poprawności działania i pomiaru detektorów jest ich czasookresowa kalibracja co 6 miesięcy. Jako autoryzowany partner marki DRAGER posiadamy uprawnienia pozwalające na przeglądy oraz kalibrację detektorów.

 

Przegląd detektorów DRAGER

Jak wygląda przegląd detektorów DRAGER?

  • Kalibracja detektora przy użyciu dedykowanej butli z gazem wzorcowym, wykonywana przez autoryzowanego serwisanta i poświadczona certyfikatem. 
  • Sprawdzenie poprawności działania urządzenia oraz usunięcie ewentualnych błędów oprogramowania.
  • Sprawdzenie filtrów oraz sprawności baterii (modele jednogazowe).
  • Wysyłka detektora z powrotem do klienta.

Co zyskujesz korzystając z serwisu ICD?

  • Szybka i bezproblemowa obsługa - gwarantujemy sprawną realizację, skalibrowane detektory odsyłamy w ciągu 2-3 dni roboczych (w zależności od obłożenia serwisu).
  • Rabat na start - do każdego nowo zakupionego detektora w ICD dołączamy zniżkę -30% na pierwszy przegląd z kalibracją.
  • Ceny indywidualne - posiadasz więcej detektorów i chciałbyś je skalibrować? Napisz do nas po indywidualną wycenę.
  • Pakiety serwisowe do nowych urządzeń - kup nowy detektor z pakietem serwisowym, a oszczędzisz czas oraz pieniądze na jego przeglądach.
  • Doradztwo i wsparcie - pomagamy dobrać rozwiązanie idealne do Twoich potrzeb oraz gwarantujemy pełne wsparcie posprzedażowe.
  • Usługi dodatkowe - jesteśmy otwarci na Twoje pomysły, oferujemy m.in. odczyt danych pomiarowych, serwis express, detektory zastępcze oraz przedłużanie żywotności urządzeń (dotyczy modelu PAC 6000).

Chcesz zlecić przegląd detektora DRAGER lub poprosić o indywidualną wycenę?

 

Napisz do nas na info@icd.pl lub zadzwoń pod 516 016 855

 

Poznaj ofertę detektorów DRAGER