Film ''BHP przy pracy z komputerem'' - pendrive

Nr artykułu:
ODDK-VD1409P
Czas dostawy:
4 dni
Sprawdź warunki dostawy
-2%
542,43 zł szt. 441,00 zł szt. 553,50 zł szt. 450,00 zł szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 405,00 zł netto (498,15 zł brutto)
Minimalne zamówienie: 1 szt.

Szczegółowy opis

BHP przy pracy z komputerem
Małgorzata Sulestrowska

  • symbol: VD1409P
  • format: full HD
  • wydanie: 2020
  • czas trwania: 22:40 min
  • wymagania: Windows 7/8/10; Java 8 lub nowsza / procesor Intel i3 / pamięć RAM 2GB

Głównym zagrożeniem dla osób spędzających kilka godzin dziennie przed ekranem monitora jest wymuszona siedząca pozycja ciała. Dlatego niezwykle istotna jest znajomość zasad ergonomii przy pracy z komputerem oraz budowanie świadomości, że czas spędzony w pozycji siedzącej powinien być proporcjonalnie zrekompensowany czasem przeznaczonym na aktywność fizyczną.

Film wyjaśnia, w jaki sposób zorganizować stanowisko pracy z komputerem. Z jednej strony omawia zakres obowiązków pracodawcy, z drugiej – podpowiada użytkownikom urządzeń cyfrowych, jak korzystać z dostępnych udogodnień oraz jakie nawyki warto sobie wypracować, aby niwelować negatywny wpływ pracy siedzącej na nasze zdrowie.

W filmie omówiono następujące zagadnienia: wyposażenie stanowiska pracy z monitorem ekranowym, w tym m.in. siedziska (krzesło ergonomiczne, klękosiad), biurko (także biurko o regulowanej wysokości do pracy w pozycji stojącej), klawiatura, myszka, monitor (w tym praca na wielu monitorach) i inne wyposażenie dodatkowe, ustawienia stanowiska pracy, praca z innymi urządzeniami cyfrowymi (laptop, tablet), zagrożenia dla zdrowia przy pracy z komputerem, zdrowe nawyki w pracy z komputerem, w tym ćwiczenia rozciągające i ćwiczenia oczu, a także obowiązki pracodawcy związane z zatrudnianiem osób pracujących z komputerem.

Menu umożliwia wybór spośród następujących zagadnień:

  • Wyposażenie stanowiska pracy
  • Usytuowanie stanowiska pracy
  • Praca z innymi urządzeniami
  • Zagrożenia dla zdrowia
  • Zdrowe nawyki w pracy
  • Obowiązki pracodawcy
  • Zaniedbania pracowników.

Warunki i zakres użytkowania filmu:

Licencja upoważnia Użytkownika do przechowywania i korzystania z jednej kopii filmu w ramach szkoleń organizowanych dla pracowników Kupującego, jak i na potrzeby związane ze świadczonymi przez Użytkownika usługami w zakresie szkoleń bhp (obsługa innych firm, niezależnie od ich liczby).

Uwaga! Użytkownik nie ma prawa umieszczania i rozpowszechniania filmu na platformach e-learningowych, modyfikowania, dekompilowania oraz wykorzystywania dowolnego fragmentu filmu.

Parametry techniczne

Producent ODDK

Produkty polecane

Poradniki