Poduszka sorpcyjna chemiczna PIG® Hazmat Pillow - 0,20x0,43m, 22.5l, 10szt. (nr PIL307)

Nr artykułu:
NP-PIL307
Czas dostawy:
10 dni
Sprawdź warunki dostawy
564,57 zł opak. 459,00 zł opak.
Minimalne zamówienie: 1 opak.

Szczegółowy opis

Poduszka sorpcyjna marki New PIG® - światowego lidera w usuwaniu wycieków w przemyśle! Najwytrzymalszy na rynku sorbent do wysoko stężonych chemikaliów. Specjalnie przystosowany do zwalczania wycieków wysoko stężonych kwasów, zasad oraz wycieków chemicznych nieznanego pochodzenia. Doskonale nadaje się do do użytku wewnątrz pomieszczeń takich jak np. laboratoria lub magazyny substancji chemicznych.

Cechy/Zalety

  • Sorbent od światowego lidera w zakresie usuwania wycieków w miejscu pracy. Szybko wchłania i skutecznie wiąże ciecz minimalizując zużycie sorbentu i ułatwiając jego utylizację (nie kapie po wchłonięciu nawet dużej ilości cieczy!). Polecany w szczególności do szybkiego wchłaniania dużych wycieków oraz długotrwałego zabezpieczania drobnych wycieków.
  • Najwytrzymalszy na rynku sorbent do wysoko stężonych chemikaliów. Sorbent specjalnie przystosowany do walki z wyciekami wysoko stężonych kwasów, zasad oraz wycieków chemicznych nieznanego pochodzenia (wytrzymuje m.in. kwas siarkowy 98%). Nie wchodzi w reakcję z chemikaliami i nie rozpada się pod wpływem działania agresywnych substancji.
  • Jaskrawy, ostrzegawczy kolor ułatwia szybką identyfikację rodzaju sorbentu i oznaczanie niebezpiecznych wycieków. Sorbent HazMat możesz stosować również gdy nie wiesz z jaką substancją masz do czynienia.
  • Wytrzymała powłoka polipropylenowa odporna na rozdarcie.
  • Dostarczane w wygodnym kartonie zabezpieczająćym sorbent i pełniącym funkcję dozownika.

Parametry techniczne

Parametry techniczne
Producent New Pig
Wchłaniane substancje woda, oleje, ropopochodne, chemikalia, agresywne chemikalia
Absorpcja wody TAK
Typ sorbentu poduszka
Materiał polipropylen
Ilość warstw -
Właściwości warstwy gładzona
Absorpcja [l] 22
Wymiary 0,20 x 0,43m
Ilość w opakowaniu 10 sztuk
Ciężar 3,18 kg
Kolor różowy

Pliki do Pobrania

Produkty polecane

Poradniki