Drużyna ICD.pl na prowadzeniu Piłkarskiej Ligi Trójmiasta

Kategoria: Aktualności

Drużyna piłkarska Internetowego Centrum Dystrybucji spisuje się znakomicie w ramach rozgrywek PL3 i na wiosnę powalczy o awans do II Ligi! Nasi chłopcy idą jak burza, czego najlepszym dowodem jest komplet punktów po czterech spotkaniach oraz pierwsze miejsce w tabeli. A oto artykuł zamieszczony na www.pl3.com.pl, przybliżający sylwetkę oraz dotychczasowe dokonania drużyny ICD.pl:

" Internetowe Centrum Dystrybucji, bo tak brzmi pełna nazwa zespołu, zostało stworzone podczas wakacji tego roku. Drużyna spisuje się jak dotąd znakomicie, co uwidocznione jest w tabeli Grupy Mistrzowskiej, gdzie zespół znajduje się na samym jej szczycie.

 

Drużyna Icd.pl

 


Icd.pl istnieje na piłkarskiej mapie Trójmiasta bardzo krótko. Ekipa związała się kilka miesięcy temu, ale to nie przeszkadza jej w osiąganiu jakże wspaniałych wyników. Początki jednak były ciężkie, a wszyscy chyba pamiętają przegrany walkowerem mecz z RCM Feniks. Ta sytuacja nie wpłynęła jednak negatywnie na członków zespołu, którzy po prostu ostro zabrali się do zmazywania powstałej plamy. Teraz wszyscy doskonale wiedzą, że icd.pl to drużyna potrafiąca grać w futbol, który kocha ponad wszystko. Z meczu na mecz przekonujemy się, że dla Niebieskich liczy się dobra zabawa, a wyniki są tylko sprawą drugorzędną. Oczywiście te są, ale nie może być inaczej, skoro są tutaj gracze dużego formatu.


Zespół jest jednym z najmniej licznych w całej III lidze. Łącznie znajduje się w nim tylko 11 zawodników, ale faktycznie czynny udział w rozgrywek bierze tylko 10. Wszystko dlatego, że już w pierwszym meczu sezonu parszywej kontuzji nabawił się Łukasz Jezierski, który teraz ogląda poczynania kolegów z boku. Wskazówki jakie przekazuje zza linii końcowej trafiają chociażby do jego brata, który jest jedną z ważniejszych postaci w tej ekipie. Ponadto nie sposób nie wymienić kapitana Karola Kuszej, który daje zespołowi niesamowicie dużo na boisku jak i poza nim, Rafała Łazutę, który przyzwyczaił nas już do kapitalnych asyst czy też Kacpra Malickiego, którego „buźki" obiegły już całe nasze środowisko. Oczywiście i reszta zespołu stanowo o jego sile i nie można zapomnieć o nikim. W bramce świetnie spisuje się Rubacha, w defensywie twardo stoi Hoppe, a wisienką na torcie jest Wałkiewicz, który z piłką jest w stanie zrobić dosłownie wszystko.


Icd.pl gra obecnie o awans do II ligi. Zespół fenomenalnie wystartował w Grupie Mistrzowskiej i jak na razie wszystkich odprawia z kwitkiem. Jak tak dalej pójdzie to będzie to pierwsza drużyna, która zapewni sobie awans do II ligi, gdzie na pewno Niebiescy są w stanie powalczyć o najwyższe cele i ponownie sięgnąć po awans. Teraz jednak trzeba się skupić na walce w swojej grupie, gdyż chwila nieuwagi może drogo kosztować ten jakże mocny piłkarsko zespół."

Zobacz skład zespołu ICD.pl oraz tabelę Grupy Mistrzowskiej III Ligi