Nowe półautomaty spawalnicze ESAB o masie poniżej 12kg!

Kategoria: Aktualności

 
Firma ESAB wprowadza do swojej oferty nowe, lekkie i mobilne półautomaty spawalnicze wykonane w technice inwertorowej: CaddyMig C160i oraz CaddyMig C200i. Urządzenia zasilane są z sieci jednofazowej 230V z zabezpieczeniem 16A, jak również z generatora prądu i ważą poniżej 12kg, co czyni je idealne do wykonywania wszelkiego rodzaju prac remontowych i montażowych w terenie. Przeznaczone są do spawania stali niskowęglowej w zakresie wykonywania wszelkich prac produkcyjnych, remontowych oraz ze względu na możliwość stosowania długich przedłużaczy sieciowych i drutów proszkowych samoosłonowych do wykorzystania w gospodarstwie domowym i rolniczym. CaddyMig c200i można dodatkowo wykorzystać do spawania stali wysokostopowych, aluminium i jego stopów oraz do lutospawania materiałów ocynkowanych. Półautomaty inwertorowe Caddy MIG wyposażone są w uchwyt spawalniczy MXL-180 długości 3m, przewód zasilający oraz masowy a dodatkowo w szpulę z drutem OK 12.51 o masie 1kg.

Urządzenia spawalnicze marki ESAB są szeroko rozpowszechnione na rynku polskim i co bardzo ważne, posiadają gęstą sieć punktów serwisowych i szybki dostęp do części zamiennych. Nowe, inwertorowe półautomaty przyczynią się zapewne do pozyskania nowych zwolenników.

W naszej ofercie ICD jest już dostępna wersja CaddyMig C160i, natomiast wersja CaddyMig C200i będzie dostępna za około 2 miesiące.Więcej informacji na stronach produktu:
 

ESAB CaddyMig C200i   ESAB Caddy MIG C160i

Półautomat Caddy MIG C200i - zobacz więcej

 

Półautomat Caddy MIG C160i - zobacz więcej