Nowa odsłona sklepu ICD.pl

Nowa odsłona sklepu ICD.pl
Kategoria: Aktualności

ICD.pl - 2017

Po wielu miesiącach przygotowań z dumą prezentujemy nową odsłonę sklepu ICD.pl. Poza nową szatą graficzną dokonaliśmy szeregu usprawnień, dzięki którym zakupy u nas staną się jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas. Naszą misją jest maksymalnie szybkie i pełne przekazanie informacji i możliwości niezbędnych do dokonania wyboru i zakupu produktów przeznaczonych do wyposażenia stanowisk pracy. Dlatego nieustannie dbamy o rozwój naszej platformy sprzedażowej.

 

Trochę historii - tak wyglądaliśmy kiedyś...

ICD.pl - 2001

Lata 2001-2009

ICD.pl - 2001

Lata 2009-2017

ICD.pl - 2001

Lata 2017-2023

Przydatne narzędzia

  • Nowy wygląd - sklep zyskał nową szatę graficzną oraz uaktualniony layout, dzięki czemu korzystanie ze sklepu jest jeszcze bardziej intuicyjne. 
  • Łatwość nawigowania - Poprawiona wyszukiwarka pozwoli Wam znaleźć produkty jeszcze szybciej niż dotychczas.
  • Rebranding - Przedstawiamy nowe logo symbolizujące transformację identyfikacji wizualnej ICD jako firmy nowoczesnej.
  • Szybkie zakupy - Nowa strona została zoptymalizowana tak, by zakupy przebiegały jeszcze sprawniej na każdym etapie zakupu: od wyboru produktów, aż do płatności.

Co jeszcze?

Nieustannie dbamy o nasz rozwój. Oprócz wdrażania nowych funkcjonalności stale poszerzamy naszą ofertę. Bardzo ważna jest dla nas aktualność oraz jakość informacji o produktach. Nasz zespół stale pracuje nad tym, by informacje, które Wam przekazujemy były aktualne i rzetelne. Szereg usprawnień, których dokonaliśmy pozwolił na optymalizację czasu zakupów. Znacząca poprawa layoutu jest szczególnie zauważalna na urządzaniach mobilnych. Co ważne - nasze nowe logo symbolizuje identyfikację wizualną ICD jako firmy nowoczesnej, otwartej na klientów oraz podążającej za najnowszymi trendami. Tym krokiem chcemy umocnić naszą pozycję lidera sprzedaży internetowej w zakresie wyposażenia firm w środki ochrony indywidualnej oraz spawalnicze.

Dziękujemy za Waszą dotychczasową współpracę i zaufanie, którym przez lata nas obdarzaliście. To dzięki Wam mamy ciągłą motywację do zmiany na lepsze. Zapraszamy do dalszej współpracy, bo ICD tworzymy razem z Wami.

Będziemy wdzięczni za Waszą opinię!

Zespół ICD.pl