Ochrona słuchu - jeszcze lepsza oferta

Kategoria: Aktualności

 

W kategorii produktów ochrony słuchu "od zawsze" mieliśmy szeroką ofertę składającą się z renomowanych marek: BILSOM, HOWARD-LEIGHT, 3M, PELTOR, MSA, UVEX, EAR. Teraz przyszedł czas na jej gruntowne odświeżenie. Analiza zainteresowania poszczególnymi produktami skłoniła nas do pewnych przegrupowań. Zrezygnowaliśmy z produktów, które nie przyjęły się na rynku polskim, natomiast na te, które są znane i popularne zwiększyliśmy stany magazynowe a ceny poszły w dół!

Jak wiadomo kluczowym parametrem przy doborze ochronników słuchu jest wartość tłumienia, która powinna zawierać się w określonym przedziale w zależności od hałasu na stanowisku pracy. Aby ułatwić wybór dodaliśmy możliwość doboru, selekcji i sortowania ochronników słuchu wg parametru tłumienia SNR.

Ochrony słuchu są tym chętniej używane im są bardziej komfortowe w noszeniu. W tym celu, wspólnie z firmą Sperian Protection prowadzimy akcję bezpłatnego testowania nauszników i wkładek przeciwhałasowych (zobacz szczegóły) do której udziału gorąco zachęcamy.

Zobacz także: