Zmiany w dziale eSpawarka.pl

Kategoria: Aktualności

W ofercie dotyczącej spawarek i przecinarek plazmowych dokonaliśmy kilku zmian poprawiających jakość i konkurencyjność naszej oferty.

Uzupełnieniu uległy opisy produktów, a przede wszystkim parametry urządzeń służące do ich porównywania i sortowania. Dopiero teraz można w pełni docenić unikalne cechy naszego serwisu: dwa całkowicie różne widoki produktów w danej kategorii: widok "Grupy produktów" i widok "Listy produktów". Pierwszy z widoków w uporządkowany sposób prezentuje produkty zgrupowane w serie i zapewnia szybką ogólną percepcję oferty. Drugi z widoków jest natomiast nieoceniony w pomocy przy wyborze spośród bardzo wielu typów spawarek. Mamy wówczas możliwość sortowania oraz zawężenia oferty np. tylko do urządzeń o zasilaniu na 230V, danego producenta lub według innego parametru. Uzupełnieniem wspomnianych widoków jest funkcja porównywarki pomocna w szczegółowym porównaniu kilku wybranych modeli.

Przy każdej okazji staramy się dokonywać analizy rynku w danej kategorii. Podsumowując rok 2008 dało się zauważyć pewien spadek popytu na urządzenia spawalnicze odczuwalny szczególnie na początku roku. Odpowiedzią były liczne obniżki cen i zaostrzenie konkurencji cenowej. Dokładne śledzenie rynku umożliwia nam uplasowanie naszej oferty w konkurencyjnym przedziale cenowym. Jest to więc dobry czas dla tych, którzy chcą poczynić inwestycje w swój park maszynowy.