Targi środków ochrony osobistej A+A 2013

Kategoria: Aktualności

Między 5 a 8 listopada w Dusseldorfie, po raz kolejny odbyły się Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Indywidualnej oraz BHP A+A. W tym roku organizatorzy zanotowali rekordową liczbę 63 000 gości, co ukazuje rosnące zainteresowanie środkami ochrony indywidualnej na całym świecie.

Targi A+A z liczbą 1600 wystawców z 55 krajów i liczbą gości przekraczającą 60 000 utrzymują status największej na świecie platformy komunikacji w dziedzinie środków ochrony osobistej oraz BHP. Oprócz możliwości podziwiania rynkowych nowości oraz uczestnictwa w wykładach tematycznych prowadzonych przez specjalistów, dla wielu uczestników stanowią one jedyną okazję do osobistego spotkania kontrahentów z odległych zakątków świata np. Chin, Stanów Zjednoczonych czy Indii.

Podobnie było w naszym przypadku,  gdyż uczestnicząc w targach mieliśmy okazję odwiedzić wielu naszych zagranicznych partnerów m.in.: Honeywell Safety, Schuberth, CEDERROTH First Aid, Notrax, 3M Safety Solutions, MSA, Krusman oraz wielu innych. 

Pomimo kryzysów oraz niepokoju na światowych rynkach branża BHP cieszy się rosnącym zainteresowaniem co jest pozytywnym sygnałem. W samych Niemczech rynek produktów BHP zanotował 35% wzrost w ciągu ostatnich 7 lat. Eksperci zgodnie twierdzą, że częściowo świadczy to o wzroście świadomości pracodawców dotyczącej potrzeby zapewnienia prawidłowej ochrony swoim pracownikom. Oszczędności na środkach ochrony osobistej mogą doprowadzić do wypadków wśród pracowników, a co za tym idzie odszkodowań, które doktliwie odbiją się na budżecie firm. Jednocześnie zdrowie i życie pracownika to wartości bezcenne o czym należy pamiętać dokonując doboru produktów mających na celu ich ochronę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznych targów A+A oraz krótkiej relacji wideo z ich przebiegu:

Stanowisko CEDERROTH First aid

Stanowisko CEDERROTH First Aid (zobacz naszą ofertę innowacyjnych rozwiązań CEDERROTH )

Stanowisko Honeywell Safety

Imponujące stanowisko Honeywell Safety (na zdjęciu widoczne są brandy stanowiąceobecnie część koncernu)

Stanowisko Schuberth

Stanowisko Schuberth'a - renomowanego producenta hełmów przemysłowych oraz m.in. hełmów dla zawodników F1

Stanowisko MSA

Stanowisko firmy MSA zapewniającej kompleksowe rozwiązania z zakresu środków ochrony osobistej

Stanowisko UVEX

Stanowisko firmy UVEX - renomowanego producenta środków ochrony osobistej dla przemysłu oraz sportu