Wizyta na Targach A+A w Düsseldorfie

Kategoria: Aktualności

W dniach 18-21 października w Düsseldorfie miała miejsce kolejna odsłona Międzynarodowych Targów Ochrony Indywidualnej oraz BHP A+A. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, ponieważ Polska otrzymała tytuł kraju partnerskiego tych targów. Na targach A+A można sprawdzić praktyczne użycie i wypróbować najnowsze osiągnięcia techniczne produktów i usług z branży bhp. Dodatkowo są one miejscem spotkań ekspertów i decydentów światowych liderów w zakresie bhp oraz ochrony osobistej.

Tak jak w roku 2009, tak i tym razem nie mogło nas tam zabraknąć. Spotkaliśmy się z przedstawicielami firm m. in. Honeywell (dawny SPERIAN), KCL, Notrax oraz Planam, których to  jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Marki Sperian oraz KCL funkcjonują obecnie pod szyldem renomowanego koncernu Honeywell , którego częścią są m.in. tacy liderzy jak: Miller oraz Howard-Leight. Na swoich stanowiskach producenci wystawiali  produkty ze swej bieżącej oferty oraz nowości, które wkrótce pojawią się na rynku. Jedną z nich były - znajdujące się obecnie w fazie testów - rękawice KCL SuvaChem 895. Są to elastyczne rękawice chroniące przez szeroką gamą niebezpiecznych substancji chemicznych. Poza imponującym stanowiskiem firmy Honeywell, odwiedziliśmy także inne firmy, których produkty znajdują się w naszej ofercie m.in.:


3M Safety Solutions - producent sprzętu ochrony osobistej, część koncernu 3M
Protekt - Polski producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości
Protekt-system - wiodący wytwórca odzieży ochronnej w Polsce
Cederroth - szwedzki producent apteczek oraz artykułów pierwszej pomocy

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z targów oraz wywiadu z Christophem Lamoine, głównym menadżerem firmy Honeywell Safety Products.

Stanowisko Honeywell
   
Stanowisko firmy Honeywell ( na zdjęciu widać listę firm, będących częścia koncernu)
 
Rękawice KCL
  
Wystawa rękawic KCL
   
Stanowisko firmy 3M
  
Stanowisko firmy 3M Safety Solutions
 
Akcja ratunkowa MSA 
   
Pokazy z użyciem sprzętu ochrony osobistej na stanowisku firmy MSA
     
Stanowisko firmy Notrax
   
Stanowisko Notrax'a - wiodącego producenta mat i wykładzin ergonomicznych i czyszczących
 

Wywiad z głównym menadżerem firmy Honeywell

Zobacz także: