Wyróżnienia dla ICD - Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa

Kategoria: Aktualności

Przełom roku to czas podsumowań i z zadowoleniem przeglądamy tegoroczne zestawienia najszybciej rozwijających się firm. ICD zostało dostrzeżone przez czołowe wydawnictwa biznesowe i umieszczone w prestiżowych rankingach: "Gazele Biznesu" oraz "Diamenty Forbes". Wysokie wzrosty wartości sprzedaży to potwierdzenie konsekwencji i słuszności naszej drogi rozwoju. Za statystyką stoją oczywiście nasi Klienci, których jest coraz więcej i to z myślą o Was staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę i usprawniać obsługę.

Gazela Biznesu 2017

W podsumowaniu roku 2017 znaleźliśmy się w gronie laureatów rankingu Gazel Biznesu.
Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W Polsce ranking sporządza dziennik “Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Corocznie w rankingu badany jest wynik firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji, weryfikacji podlegały wyniki finansowe osiągnięte w latach 2014-2015-2016. Porównaniu podlegał wyrażony w procentach przyrost obrotów ze sprzedaży. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.
Nasz wzrost sprzedaży w badanym okresie wyniósł ponad 80%: https://www.pb.pl/gazele/gazela/25474

Gazela Biznesu 2017


Diament Forbes 2018

„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.
Wyniki rankingu opracowuje redakcja tego magazynu na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości przedsiębiorstw. Wśród kluczowych kryteriów znajdują się m.in. wyniki finansowe, historia i wiarygodność płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.
Tytuł ten jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najbardziej rozwijających się firm w kraju. Wśród firm o przychodach od 5 do 50 mln PLN w województwie pomorskim nasza firma znalazła się na 9-tym miejscu! Szczegółowe wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2018” zostały opublikowane 25 stycznia 2018 roku w miesięczniku Forbes oraz na stronie internetowej https://www.forbes.pl/diamenty/2018Diament Forbes 2018

Dziękujemy za Waszą dotychczasową współpracę a nowe firmy zachęcamy do kontaktu!