Wyróżnienia dla ICD - e-Gazele ; Gazele Biznesu 2019, Dystrybutor Premium 2020 marki Kemper, Diament Forbesa 2020

Wyróżnienia dla ICD - e-Gazele ; Gazele Biznesu 2019, Dystrybutor Premium 2020 marki Kemper, Diament Forbesa 2020
Kategoria: Aktualności

 

Miniony rok zakończyliśmy jako laureat nagrody e-Gazele Biznesu 2019. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym klientom, to Wy jesteście naszą motywacją do ciągłego rozwoju i ulepszania oferty. Wyróżnienie i rezultaty sprzedażowe napawają nas optymizmem na rok 2020, w którym nie zamierzamy zwalnać tempa. Ranking e-Gazele Biznesu zestawia najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy z branży e-commerce. Opiera się na analizie danych uwzględniających między innymi wzrost przychodów między rokiem 2017 a 2018. Pełna lista laureatów znajduje się na portalu Puls Biznesu. Wysokie wzrosty wartości sprzedaży to potwierdzenie konsekwencji i słuszności naszej drogi rozwoju. Za statystyką stoją oczywiście nasi Klienci, których jest coraz więcej i to z myślą o Was staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę i usprawniać obsługę.

Kolejnym i jednym z pierwszych sukcesów w 2020 roku jest otrzymanie tytułu Dystrybutor Premium 2020 od firmy Kemper. Pozycja lidera została utrzymana, a wzrosty sprzedaży zostały docenione i motywują do dalszej intenstywnej pracy. 

 

Ponownie znaleźliśmy się także w rankingu Diamenty 2020 miesięcznika Forbes. Zestawienie zawiera przedsiębiorstwa, które najbardziej zwiększyły swoją wartość w przeciągu 3 lat. Na kryteria oceny składają się: wyniki finansowe, historia i wiarygodność płatnicza. Pełna lista laueratów w województwie pomorskim znajduje się na portalu Forbes.pl.

Nie zabrakło nas w najpopularniejszym z rankingów portalu Puls Biznesu - Gazele Biznesu 2019, edycja XX. Gazele Biznesu to najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firmCorocznie badany jest wynik firmy za pełne trzy poprzedzające lataW bieżącej edycji, weryfikacji podlegały wyniki finansowe osiągnięte w latach 2016-2017-2018. Porównaniu podlegał wyrażony w procentach przyrost obrotów ze sprzedaży. Wykaz naszych corocznych rezultatów znajduje sie na stronie Puls Biznesu