Wyróżnienia dla ICD - e-Gazele, Gazele Biznesu 2020, Diament Forbesa 2021

Wyróżnienia dla ICD - e-Gazele, Gazele Biznesu 2020, Diament Forbesa 2021
Kategoria: Aktualności

Ponownie otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingach: e-Gazele Biznesu 2020, Gazele Biznesu 2020 oraz Diamenty Forbesa 2021 co jest potwierdzeniem naszej szybkiej ścieżki rozwoju.

Nasza konsekwentna polityka przynosi efekty. Cały czas w sposób przemyślany rozwijamy i optymalizujemy naszą ofertę produktową. Aby ułatwić poruszanie się w gąszczu informacji i móc dokonywać szybkich, ale trafnych decyzji zakupowych cały czas pracujemy nad poprawą UX czyli wszelkich wrażeń podczas korzystania z naszego serwisu.
Zawsze naszym celem było i jest zapewnienie najlepszego miejsca i sposobu do zakupów z zakresu bhp i spawalnictwa. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnymi zmianami w naszym sklepie usprawniającymi proces zakupowy. Prace idą pełną parą i przed nami jedynie finisz, czyli testy, testy, testy…

Notujemy bardzo duży wzrost liczby klientów, a szczególnie cieszy nas, że nasz program statusów klienta tak bardzo zyskuje na popularności. Szybko przekroczyliśmy pierwszy tysiąc klientów, którzy zyskali status Biznes PRO, PRO PLUS i PREMIUM i z każdym dniem przybywa coraz więcej.
Jeżeli prowadzisz firmę i/lub dokonujesz systematycznych zakupów to zachęcamy do rejestracji konta i upomnienia się o status biznes. Zyskasz wiele udogodnień, ale przede wszystkim coraz lepsze ceny w miarę rozwoju współpracy. Zobacz szczegóły

 

Gazele Biznesu 2020 - ICD

 

Gazele Biznesu to najstarszy ranking dynamicznych małych i średnich firm:
  • Tytuł w 2020 r. należy się firmom, które działają nieprzerwanie od 2017 r.
  • Osiągnęły przychody na poziomie 3-300 mln zł.
  • W ciągu ostatnich 3 lat udokumentowały wzrost i nie miały straty.
Zobacz ICD w rankingu Gazel Biznesu
E-Gazele Biznesu 2020 - ICD

 

 E-Gazele Biznesu to najstarszy ranking dynamicznych małych i średnich firm e-commerce:
  • Tytuł w 2020 roku należy się firmom e-commerce o przychodach poniżej 100 mln zł w 2019, które wykazały w 2019 roku zysk.
  • Osiągnęły w 2019 roku wzrost w porównaniu do 2018 i minimalny przychód 50 000 zł w 2019.
  • Kryteriami rankingu jest różnica procentowa we wzroście przychodów w latach 2018/2019 oraz całkowita wysokość przychodów w 2019 roku.
 Zobacz ICD w rankingu e-Gazel Biznesu

 

Przedsiębiorstwa, które uzyskały tytuł Diamenty Forbesa 2021:
  • W ciągu trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość
  • Należą do jednej z trzech kategorii według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe (5-50 mln zł), średnie (50-250 mln zł), duże (ponad 250 mln zł).
  • Uzyskały dodatni wynik finansowy i współczynnik ryzyka współpracy wyższy niż 4
Zobacz ICD w rankingu Diamentów Forbesa

Diament Forbes 2021 - ICD