Wyróżnienie dla ICD - Diament Forbes 2022

Wyróżnienie dla ICD - Diament Forbes 2022
Kategoria: Aktualności

Ponownie otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa! Zostaliśmy docenieni za wyniki finansowe uzyskane w roku 2021. Nasza konsekwentna strategia rozwoju przynosi trwałe efekty. Osoby odpowiedzialne w firmach za zakupy zmieniają swoje nawyki i coraz częściej dokonują transakcji na platformach internetowych. Naszym zadaniem jest ułatwić i usprawnić proces zakupowy oraz optymalizować decyzje podejmowane przy wyborze produktów służących do wyposażenia stanowisk pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o promocjach, aktualnościach i nowościach w ICD! Pamiętajcie, że doceniamy stałą współpracę – więcej kupujesz więcej zyskujesz. Klientów firmowych oraz systematycznie składających zamówienia zachęcamy do rejestracji konta i upomnienia się o status biznes. Oszczędzajcie i korzystajcie z udogodnień, które dla Was przygotowaliśmy! Zobacz szczegóły

Przedsiębiorstwa, które uzyskały tytuł Diamenty Forbesa 2022:
  • W ciągu trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość. 
  • Należą do jednej z trzech kategorii według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe (5-50 mln zł), średnie (50-250 mln zł), duże (ponad 250 mln zł).
  • Uzyskały dodatni wynik finansowy i współczynnik ryzyka współpracy wyższy niż 4. 
  • ICD w kategorii małych firm zajęło 13 miejsce w województwie pomorskim i 163 w całej Polsce!

Diament Forbes 2022 - ICD