Wyróżnienie dla ICD - Diament Forbes 2023

Wyróżnienie dla ICD - Diament Forbes 2023
Kategoria: Aktualności

W tym roku po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa! Nasze wyniki finansowe za rok 2022 zostały docenione i zostaliśmy mianowani jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Coraz więcej osób zmienia swoje nawyki i dokonuje transakcji na platformach internetowych.

Jako firma e-commerce chcemy ułatwić procesy zakupowe oraz optymalizować decyzje podejmowane przez kupujących przy wyborze produktów. Nasz stały rozwój pozwala na coraz lepsze wyniki, które po raz kolejny zostały docenione. Bardzo dziękujemy za współpracę i zachęcamy do dalszych zakupów z nami!

Zachęcamy również do odwiedzenia oraz polubienia naszej strony na Facebooku, dzięki której możecie być na bieżąco z naszymi promocjami, aktualnościami i nowościami. To tam znajdziecie wiele z naszych bestsellerów. Doceniamy również stałą współpracę. Dzięki statusom biznesowym możecie uzyskać spersonalizowane zniżki - więcej kupujesz więcej zyskujesz. Zachęcamy do rejestracji konta i upomnienia się o status biznes. Systematyczne działania przynoszą zyski i oszczędności.

Korzystajcie z tego! Zobacz szczegóły

Przedsiębiorstwa, które uzyskały tytuł Diamenty Forbesa 2023:
  • W ciągu trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość. 
  • Należą do jednej z trzech kategorii według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe (5-50 mln zł), średnie (50-250 mln zł), duże (ponad 250 mln zł).
  • Uzyskały dodatni wynik finansowy i współczynnik ryzyka współpracy wyższy niż 4.