Zmiany w ofercie hełmów ochronnych

Kategoria: Aktualności

 

Do naszej oferty hełmów ochronnych wprowadziliśmy kilka zmian z korzyścią dla naszych Klientów. Z nowych produktów warto wymienić m.in. nowy hełm ochronny PELTOR G3000 Solaris z unikalną funkcją UVICATOR pokazującą stopień "zużycia" skorupy hełmu pod wpływem promieni UV i nowy hełm dla energetyków SCHUBERTH BOP Energy 3000, który chroni przed napięciem 1000Vac/1500Vdc a jednocześnie jest odporny na temperatury powyżej 150°C.

Nasza szeroka oferta pozwala na porównanie najbardziej popularnych hełmów z oferty renomowanych producentów: hełm V-Gard z MSA, Euroguard i Masterguard (poprzednia nazwa "Baumeister") firmy Schuberth, Airwing z UVEX'a i wspomniany G3000 z Peltora.

Dzięki bezpośredniej współpracy z największym niemieckim producentem hełmów - firmą Schuberth jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjny poziom cenowy na ich wyroby. Biorąc pod uwagę jakość hełmów Schuberth i ich ergonomiczne rozwiązania więźby to znajdziemy tu naszym zdaniem najlepszy kompromis pomiędzy ceną i jakością.

Jako dodatkową usługę proponujemy nadruki na hełmy, co cieszy się coraz większym zainteresowaniem dobrych firm, dla których ważny jest profesjonalny wizerunek.

Warto odnotować również hełmy VERTEX firmy PETZL, która specjalizuje się w sprzęcie do pracy na wysokości i posiada ugruntowaną pozycję w sprzęcie alpinistycznym. Hełmy tej firmy są 10 razy droższe od innych, lecz mają swoich zwolenników. Odpowiedzią jest to, że kupują je pojedyncze osoby z myślą o SWOIM bezpieczeństwie i komforcie.

Ofertę podstawowych hełmów uzupełniają hełmy specjalistyczne, po które odsyłamy do odpowiednich podkategorii.

 ...tych, co łączą pracę w hełmie ochronnym z jazdą w kasku motocyklowym zapraszamy na stronę:

http://www.schuberth.com/en/products/motorrad.html

natomiast zainteresowanych tym, kto jeszcze nosi hełmy SCHUBERTH odsyłamy na stronę:

http://www.schuberth.com/en/products/formel-1.html