Rękaw uniwersalny Pig Blue® - rękaw 8x300cm, 56l, 8 szt. (nr PIG202)

Nr artykułu:
NP-PIG202
Czas dostawy:
10 dni
Sprawdź warunki dostawy
645,75 zł opak. 525,00 zł opak.
Minimalne zamówienie: 1 opak.

Szczegółowy opis

Rękaw sorbentowy uniwersalny marki New PIG® - światowego lidera w usuwaniu wycieków w przemyśle! PIG Blue to najbardziej chłonny rękaw sorpcyjny na rynku! Niezawodny do tamowania i ograniczania nawet największych wycieków, doskonale pochłania wodę, oleje, płyny przemysłowe, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia. Rękaw sorbentowy do użytku wewnątrz pomieszczeń w celu ograniczania i kontroli wycieków spod maszyn, nieszczelnych pojemników, przewodów hydraulicznych i innych rozlewów zagrażających bezpieczeństwu na stanowiskach pracy.

Cechy/Zalety

  • Sorbent od światowego lidera w zakresie usuwania wycieków w miejscu pracy. Szybko wchłania i skutecznie wiąże ciecz minimalizując zużycie sorbentu i ułatwiając jego utylizację (nie kapie po wchłonięciu nawet dużej ilości cieczy!). Pochłania wodę, oleje, płyny przemysłowe, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia.
  • Rękaw PIG Blue to najbardziej chłonny rękaw sorpcyjny na rynku! Wypełniony wermikulitem, masywny rękaw sorbentowy do zadań specjalnych. Szczelnie przylega do podłoża tworząc barierę nie do pokonania nawet przy dużych rozlewach. Umożliwia szybkie tworzenie zapór o dowolnym kształcie oraz profilaktycznych zabezpieczeń maszyn, zbiorników, beczek itp. 
  • Wytrzymała powłoka polipropylenowa wzmacniana specjalnym szwem zapewnia bardzo dobrą odporność mechaniczną.

Zobacz co wyróżnia sorbenty NEWPIG - światowego lidera w usuwaniu wycieków!

Parametry techniczne

Parametry techniczne
Producent New Pig
Wchłaniane substancje woda, oleje, ropopochodne, chemikalia
Absorpcja wody TAK
Typ sorbentu rękaw
Materiał otoczka - polipropylen, wypełnienie - wermikulit
Ilość warstw -
Absorpcja [l] 56
Wymiary 8 x 300 cm
Ilość w opakowaniu 8 sztuk
Ciężar 11,7 kg
Kolor niebieski

Pliki do Pobrania

Produkty polecane

Poradniki