Sorbent do chemii PIG® HazMat - mata 0,33x0,25m, 37.1l, 100 szt. (nr MAT351)

Nr artykułu:
NP-MAT351
Czas dostawy:
24h
Sprawdź warunki dostawy
448,95 zł opak. 365,00 zł opak.
Minimalne zamówienie: 1 opak.

Szczegółowy opis

Sorbent chemiczny marki New PIG® - światowego lidera w usuwaniu wycieków w przemyśle! Najwytrzymalszy na rynku sorbent do wysoko stężonych chemikaliów. Specjalnie przystosowany do zwalczania wycieków wysoko stężonych kwasów, zasad oraz wycieków chemicznych nieznanego pochodzenia. Mata sorbentowa doskonale nadaje się do do użytku wewnątrz pomieszczeń takich jak np. laboratoria lub magazyny substancji chemicznych.

Cechy/Zalety

  • Sorbent od światowego lidera w zakresie usuwania wycieków w miejscu pracy. Szybko wchłania i skutecznie wiąże ciecz minimalizując zużycie sorbentu i ułatwiając jego utylizację (nie kapie po wchłonięciu nawet dużej ilości cieczy!).
  • Najwytrzymalszy na rynku sorbent do wysoko stężonych chemikaliów. Sorbent specjalnie przystosowany do walki z wyciekami wysoko stężonych kwasów, zasad oraz wycieków chemicznych nieznanego pochodzenia (wytrzymuje m.in. kwas siarkowy 98%). Nie wchodzi w reakcję z chemikaliami i nie rozpada się pod wpływem działania agresywnych substancji.
  • Skuteczność wchłaniania - niezależenie od rodzaju i stężenia substancji chemicznej. Większość sorbentów konkurencji nie wchłania wysoko stężonych kwasów i zasad (substancja osadza się na powierzchni sorbentu). Innowacyjna 8-mio warstwowa budowa sorbentu Hazmat sprawia, że wchłania on każdą substancję chemiczną - szybko i skutecznie.
  • Jaskrawy, ostrzegawczy kolor ułatwia szybką identyfikację rodzaju sorbentu i oznaczanie niebezpiecznych wycieków. Sorbent HazMat możesz stosować również gdy nie wiesz z jaką substancją masz do czynienia.
  • Sorbent odporny na działanie ognia - pod wpływem ognia topi się i samoczynnie gaśnie.
  • Mata jest perforowana - zużywasz tylko tyle ile potrzebujesz.
  • Dostarczany w wygodnym kartonowym dozowniku ułatwiającym dozowanie i zabezpieczającym sorbent.

Zobacz co wyróżnia sorbenty NEWPIG - światowego lidera w usuwaniu wycieków!

Parametry techniczne

Parametry techniczne
Producent New Pig
Wchłaniane substancje woda, oleje, ropopochodne, chemikalia, agresywne chemikalia
Absorpcja wody TAK
Typ sorbentu mata
Materiał 100% polipropylen
Ilość warstw 8
Właściwości warstwy gładzona
Absorpcja [l] 37.1
Wymiary 0,33 x 0,25m
Ilość w opakowaniu 100 sztuk
Ciężar 3,7 kg
Kolor różowy

Pliki do Pobrania

Produkty polecane

Poradniki