Defibrylatory AED - szeroka oferta renomowanych producentów

Kategoria: Aktualności

Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) jest stanem nieprzewidywalnym i może dotyczyć każdego i w każdej sytuacji, nawet dziecka. W Polsce, podobnie jak w innych krajach UE nagłe zatrzymanie akcji serca jest najczęstszą przyczyną zgonów!

Aby przywrócić prawidłową pracę serca niezbędne jest natychmiastowe wykonanie defibrylacji. Liczy się każda sekunda. Na przyjazd karetki nie ma co liczyć - gdy zjawi się po upływie 10 minut to szanse na przywrócenie krążenia są minimalne.

Kluczem do przetrwania jest szybki dostęp do defibrylatora. Zwiększająca się świadomość tego faktu przekłada się na coraz większy popyt na defibrylatory AED, które są umieszczane w dużych zakładach pracy, instytucjach i innych skupiskach ludności i mogą być używane przez każdego posiadającego umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

Z myślą o tych użytkownikach jak i również z myślą o bardziej doświadczonych i wymagających ratownikach przygotowaliśmy ofertę defibrylatorów AED renomowanych producentów obecnych na rynku polskim. Do każdego defibrylatora dostępne są akcesoria i elementy wymienne.

Dzięki współpracy z doświadczonymi firmami szkoleniowymi możemy zaproponować szkolenie z udzielania pierwszej pomocy z użyciem defibrylatora AED.

 

Nasza oferta obejmuje poniższe defibrylatory:

 HeartSine Defibrylator Samaritan PAD
Samaritan PAD
   
 Defibtech  Defibrylator LIFELINE
LIFELINE
   
 Physio-Control / Medtronic Defibrylator LIFEPAK CR+
LIFEPAK CR+
Defibrylator LIFEPAK-1000
LIFEPAK 1000
 
 AMBI  Defibrylator SAVER-ONE
SAVER-ONE
Defibrylator SAVER-ONE D
SAVER-ONE D
Defibrylator SAVER-ONE P
SAVER-ONE P
 PRIMEDIC  Defibrylator HeartSave PAD
HeartSave PAD
 Defibrylator HeartSave AED
HeartSave AED
Defibrylator HeartSave AED-M
HeartSave AED-M