Maty podłogowe dla przemysłu spożywczego

Kategoria: Aktualności

Znacznie rozszerzona oferta na ergonomiczne i antypoślizgowe maty podłogowe dedykowane dla przemysłu spożywczego i gastronomii jest już udostępniona w naszym serwisie eBHP.pl.
Superior Manufacturing Group - producent mat i wykładzin podłogowych NOTRAX® po przejęciu w 2007r. innego producenta wykładzin przemysłowych Teknor Apex’ Food Service Matting znacznie wzbogacił ofertę mat podłogowych dla przemysłu spożywczego i ugruntował swoją pozycję czołowego producenta.
Za 20%-30% wypadków w przemyśle spożywczym odpowiedzialne są poślizgnięcia i upadki. Tam gdzie podłoga jest mokra, zaolejona i zatłuszczona ryzyko poślizgnięcia jest bardzo wysokie. Z pomocą przychodzą przemysłowe maty i wykładziny antypoślizgowe, które jednocześnie redukują zmęczenie pracowników.

W/w fakty oraz duże zainteresowanie tematem ergonomii i bhp dotyczącym przemysłowych mat i wykładzin antypoślizgowych skłoniło nas do rozszerzenia oferty i wyodrębnienia kategorii dotyczącej mat dla przemysłu spożywczego.

Od 2005r. jesteśmy bezpośrednim partnerem handlowym Superior Manufacturing Group i bardzo chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem w doborze ergonomicznych i antypoślizgowych mat i wykładzin przemysłowych.

Maty Notrax