Nowe modele obuwia BACOU

Kategoria: Aktualności

 


Firma SPERIAN PROTECTION produkując obuwie ochronne pod marką BACOU stała się niewątpliwym liderem w swojej branży sprzedając rocznie ponad 2 miliony par butów w Europie. Przyczyny sukcesu firmy to przede wszystkim innowacyjność i jakość wyrobów. Oferta obuwia BACOU jest nieustannie modernizowana tak, by połączyć w sobie atrakcyjny wygląd z najnowocześniejszą technologią.

ICD jako przedstawiciel firmy SPERIAN PROTECTION w Polsce ma bezpośredni dostęp do całej oferty obuwia BACOU. SPERIAN jako globalny dostawca ma swoją ofertę niesłychanie rozbudowaną i z tego powodu w dziale eBHP.pl postanowiliśmy zamieścić tylko wybrane modele butów sprawdzonych pod kątem wymagań i gustu polskiego użytkownika oraz kilka nowych propozycji takich jak obuwie damskie serii TEMPTATION®, które łączy eleganckie wzornictwo z dyskretnymi właściwościami ochronnymi oraz obuwie bezpieczne dla managerów pasujące do uniformów i jednocześnie zapewniające własności ochronne.

Dla tych, którzy pragną zapoznać się z pełną ofertą obuwia BACOU przedstawiamy KATALOG - Professional Footwear - jeżeli wybrany model obuwia nie został wprowadzony do oferty internetowej to chętnie udzielimy informacji odnośnie ceny i dostępności.

Zobacz także: