Obuwie robocze i ochronne - nowa oferta

Kategoria: Aktualności
Obuwie ochronneObuwie ochronneObuwie ochronne

 

 

 

 

 Obuwie robocze i ochronne to następna kategoria, która uległa znacznemu rozszerzeniu. Nasza dotychczasowa oferta obuwia firm LEMAITRE-SECURITE, PPO Strzelce Opolskie, Fagum Stomil oraz Dunlop została wzbogacona o nowe produkty. Spośród wielu modeli produkowanego obuwia wybraliśmy te pozycje, które cieszą się największym powodzeniem i są w większości szybko dostępne z magazynu.

Do kategorii obuwia roboczego i ochronnego dołączyliśmy natomiast dwie nowe marki: SPERIAN, który po przejęciu firmy BACOU jest europejskim liderem w produkcji obuwia roboczego i ochronnego oraz Timberland PRO będący producentem kultowego obuwia z najwyższej półki. Modele obuwia zostały wyselekcjonowane biorąc pod uwagę specyfikę rynku polskiego.

Wypełniając misję naszej firmy w zakresie przekazania pełnej informacji i możliwości niezbędnych do dokonania OPTYMALNEGO wyboru dużą wagę przywiązujemy do pełnego opisu produktów, jakości prezentowanych zdjęć, logicznego podziału na podkategorie oraz do funkcji ułatwiających i wspomagających proces wyboru. Znakomitą pomocą w dokonaniu wyboru spośród bardzo wielu modeli obuwia jest np. skorzystanie z alternatywnego widoku produktów w postaci "listy produktów". Mamy wówczas możliwość sortowania oraz zawężenia oferty do np. interesującej nas kategorii ochronnej, danego producenta lub innego parametru. W szczegółowym porównaniu kilku modeli pomocna jest również funkcja porównywarki.

Każda firma i użytkownik ma inne potrzeby, wymagania i oczekiwania w stosunku do obuwia i dlatego "optymalny wybór" może być dla każdego inny. Doskonale to rozumiemy i dajemy wybór - np. rozpiętość cenowa trzewików bezpiecznych wynosi od 48 zł do 450 zł! Chcemy jednak zaznaczyć, że nawet produkty z niższych poziomów cenowych mają gwarancję jakości, posiadają obowiązujące certyfikaty i pochodzą od renomowanych producentów. Najtańsze produkty na rynku o wątpliwej jakości nie są przez nas oferowane.