Oferta szkoleń z zakresu pierwszej pomocy i CPR AED

Kategoria: Aktualności

  

  

Szkolenia Szkolenia
Szkolenia

North Med

 

 


Internetowe Centrum Dystrybucji we współpracy z renomowaną firmą NorthMed Szkolenia proponuje szkolenia z zakresu I-szej pomocy dla firm na terenie całej Polski.

NorthMed Szkolenia to organizacja, która od 2001 roku zajmuje się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy w różnych aspektach naszego życia. Założycielami i wykładowcami NorthMed Szkolenia są osoby związane od wielu lat z ratownictwem i ochroną przeciwpożarową.

Szkolenia przeprowadzane są zgodnie z obowiązującymi standardami: ERC, PSP, ppoż., ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym, Prawa Pracy. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, w skład której wchodzą: ratownicy medyczni, instruktorzy Europejskiej Rady Resuscytacji, funkcjonariusze PSP, pielęgniarki, lekarze ratownicy, inspektorzy BHP.

Od 2005 roku poszerzony został zakres usług o imprezy plenerowe w ramach których przeprowadzane są gry i zabawy symulacyjne z zakresu pierwszej pomocy z elementami ppoż., wypadków komunikacyjnych oraz różnych zdarzeń masowych.
Programy dostosowane są do indywidualnych potrzeb klientów.

Firma NorthMed Szkolenia jest oficjalnym przedstawicielem Polskiej i Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC). Zobacz referencje NorthMed.


 

Podstawowa oferta szkoleń: