Rękaw sorbentowy chemiczny PIG® HazMat - 8x117cm, 36l, 12 szt. (nr 124CR)

Nr artykułu:
NP-124CR
Czas dostawy:
10 dni
Sprawdź warunki dostawy
811,80 zł opak. 660,00 zł opak.
Minimalne zamówienie: 1 opak.

Szczegółowy opis

Rękaw sorbentowy chemiczny marki New PIG® - światowego lidera w usuwaniu wycieków w przemyśle!  Niezawodny wszędzie gdzie istnieje ryzyko niekontrolowanych wycieków, pozwala tworzyć bariery zapobiegające dalszemu rozprzestrzenianiu się rozlewów. Rękaw sorbentowy do użytku wewnątrz pomieszczeń, specjalnie przystosowany do walki z wyciekami wysoko stężonych kwasów, zasad oraz wycieków chemicznych nieznanego pochodzenia. Polecany w szczególności w laboratoriach, akumulatorowniach i innych miejscach składowania agresywnych chemikaliów.

Cechy/Zalety

  • Sorbent od światowego lidera w zakresie usuwania wycieków w miejscu pracy. Szybko wchłania i skutecznie wiąże ciecz minimalizując zużycie sorbentu i ułatwiając jego utylizację (nie kapie po wchłonięciu nawet dużej ilości cieczy!). 
  • Ograniczaj wycieki i zapobiegaj ich rozprzestrzenianiu już we wczesnym stadium. Rękaw doskonale sprawdza się do tamowania i ograniczania niekontrolowanych wycieków. Umożliwia błyskawiczne tworzenie zapór o dowolnym kształcie oraz profilaktycznych zabezpieczeń maszyn, zbiorników, beczek itp. 
  • Najwytrzymalszy sorbent na rynku do wysoko stężonych chemikaliów. Sorbent specjalnie przystosowany do walki z wyciekami wysoko stężonych kwasów, zasad oraz wycieków chemicznych nieznanego pochodzenia (wytrzymuje m.in. kwas siarkowy 98%). Nie wchodzi w reakcję z chemikaliami i nie rozpada się pod wpływem działania agresywnych substancji.
  • Wytrzymała powłoka polipropylenowa jest odporna na rozdarcia oraz redukuje pylenie.
  • Jaskrawy, ostrzegawczy kolor ułatwia szybką idetyfikację rodzaju sorbentu i oznaczanie niebezpiecznych wycieków. Rękaw HazMat możesz stosować również gdy nie wiesz z jaką substancją masz do czynienia.
  • Łatwa utylizacja - zużyty sorbent można zutylizować np. w spalarni.

Zobacz co wyróżnia sorbenty NEWPIG - światowego lidera w usuwaniu wycieków!

Parametry techniczne

Parametry techniczne
Producent New Pig
Wchłaniane substancje woda, oleje, ropopochodne, chemikalia, agresywne chemikalia
Absorpcja wody TAK
Typ sorbentu rękaw
Materiał polipropylen
Ilość warstw -
Absorpcja [l] 36
Wymiary 8 x 117 cm
Ilość w opakowaniu 12 sztuk
Ciężar 5,08 kg
Kolor różowy

Pliki do Pobrania

Produkty polecane

Poradniki