Apteczki CEDERROTH - innowacyjne rozwiązania

Kategoria: Aktualności

 

Cederroth

CEDERROTH - Perfekcyjna apteczka pierwszej pomocy

Dotychczasowa zielona apteczka ścienna Cederroth od samego początku cieszyła się wielką popularnością. Obecnie zespół Cederroth na nowo zdefiniował pojęcie użyteczności apteczek pierwszej pomocy. Wprowadzono szereg usprawnień i nowinek - nowa apteczka jest jeszcze bardziej użyteczna i doskonale się prezentuje.

 

Wprowadziliśmy do naszej oferty nowe produkty przygotowane przez Cederroth. Przede wszystkim dotychczasowy bestseller - apteczka Cederroth 1909 zostaje zastąpiona nowym rozwiązaniem - apteczką ścienną Cederroth 490900, która ma wzbogacone wyposażenie oraz została wyposażona w szczelne klapki chroniące przed kurzem. Warto wspomnieć też o odmianach powyższej apteczki: wersja HORECA - dedykowana do przemysłu spożywczego, gastronomii i kuchni oraz wykonanie w postaci stacji na płukanki do oczu.

Firma ICD zyskała status bezpośredniego dystrybutora Cederroth First Aid z czego jesteśmy dumni i w związku z tym możemy szybciej reagować na potrzeby rynku i zapewnić lepszą obsługę w niższych cenach.

 

 

Dowiedz się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach
środków pierwszej pomocy CEDERROTH

 
  Produkty Cederroth

 

 

 

Apteczka CederrothReddot design award winner 2011
Apteczka ścienna CEDERROTH (nr 490900)