Lustra obserwacyjne

Kategoria: Aktualności


EUVEX Dancop

 

Naszą ofertę produktów zwiększających bezpieczeństwo powiększyliśmy o lustra obserwacyjne. Lustra pełnią ważną rolę w zwiększaniu bezpieczeństwa w halach magazynowych i fabrycznych oraz na drogach. Zastosowanie luster w sklepach wspomaga monitoring i pełni rolę antykradzieżową.

Naszą podstawową ofertę opieramy na renomowanym producencie - duńsko-niemieckiej firmie DANCOP, która posiada długoletnie doświadczenie w produkcji luster na wymagającym, europejskim rynku. Firma ta jako pierwsza rozpoczęła produkcję w 1975r. luster drogowych i przemysłowych z tworzywa sztucznego. Obecnie dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki wszystkie lustra Dancop posiadają certyfikaty TÜV. 
Lustra oferowane są pod marką Dancop oraz Euvex.

W zakres oferty wchodzą lustra drogowe produkowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury (Dz.U. z dnia 23 grudnia, nr 220 poz. 2181), które są wykonane z trwałego akrylu oraz z poliwęglanu, który jest praktycznie niezniszczalny. Ponadto do oferty dołączyliśmy lustra drogowe ze specjalną nanopowłoką utrudniającą osadzanie się pary wodnej i śniegu co znakomicie poprawia widoczność w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Lustro drogowe okrągłe Lustro drogowe prostokątne
Zobacz ofertę luster drogowych

 

Lustra przemysłowo - magazynowe usprawniają pracę i zwiększają bezpieczeństwo w halach fabrycznych i magazynach w szczególności w miejscach użytkowania wózków widłowych. Zastosowanie zwierciadeł akrylowych zapewnia odporność lustra na uderzenia a w przypadku jego uszkodzenia lustro nie powoduje niebezpiecznych odprysków tak jak ma to miejsce w przypadku przedmiotów ze szkła.

Lustro przemysłowe prostokątne Lustro przemysłowe okrągłe
Lustro panoramiczne - 2 kierunki obserwacji Lustro panoramiczne - 3 kierunki obserwacji Lustro panoramiczne - 4 kierunki obserwacji
Zobacz ofertę luster przemysłowych i magazynowych

 

 

Ofertę luster zamykają bezpieczne lustra płaskie nietłukące, lustra kontrolne oraz lustra inspekcyjne.

Lustra inspekcyjne Lustra płaskie nietłukące Lustro kontrolne
Zobacz ofertę innych luster obserwacyjnych

 

 

Zobacz lustra Euvex i Dancop prezentowane na targach.