Zestaw ppoż dla kondygnacji o powierzchni powyżej 100 m2

Nr artykułu:
B-6000003
Czas dostawy:
5 dni
Sprawdź warunki dostawy
289,05 zł kpl. 235,00 zł kpl.
Minimalne zamówienie: 1 kpl.

Tabela wariantów

Tabela wariantów
Nr produktu Nazwa i opis produktu Cena netto Ilość Opak. Dostawa
Zestaw ppoż dla kondygnacji o powierzchni powyżej 100 m2 B-6000003 Zestaw ppoż dla kondygnacji o pow. powyżej 100 m2 - gaśnica proszkowa ABC 4 kg, wieszak ścienny na gaśnicę, koc gaśniczy, ogólna instukcja przeciwpożarowa
289,05 zł kpl. 235,00 zł kpl.
1 kpl. 5 dni
Zestaw ppoż dla kondygnacji o powierzchni poniżej 100 m2 B-6000002 Zestaw ppoż dla kondygnacji o pow. poniżej 100 m2 - gaśnica proszkowa ABC 2 kg, wieszak ścienny na gaśnicę, koc gaśniczy, ogólna instukcja przeciwpożarowa
218,94 zł kpl. 178,00 zł kpl.
1 kpl. 5 dni

Szczegółowy opis

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji; z dnia 16 czerwca 2003 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. z dnia 11 lipca 2003 r.)

Ciała stałe pochodzenia organicznego, przy spalaniu których występuje zjawisko żarzenia (drewno, papier itp. materiały)

woda, piana gaśnicza, proszek gaśniczy, dwutlenek węgla

Ciecze palne i substancje stałe topniejące wskutek ciepła (rozpuszczalniki, pasty do podłogi, topiące się tworzywa sztuczne)

piana gaśnicza, proszek gaśniczy, dwutlenek węgla, halon

Gazy palne (gaz miejski, metan, propan-butan)

proszek gaśniczy, dwutlenek węgla, halon

Grupa pożarów

Rodzaj palącego się materiału

Rodzaj środka gaśniczego

A

B

C

Gaśnica proszkowa GP-2x ABC to gaśnica "domowa". Idealna do wyposażenia mieszkań i budynków jednorodzinnych ze względu na swoją wielkość i wszechstronność użycia. Polecana ze względu na rewelacyjną skuteczność gaśniczą proszku "FAVORIT TERTIA" do wyposażenia samochodów dostawczych i ciężarowych, obiektów użyteczności publicznej (budynków administracji państwowej, służby zdrowia, oświaty, nauki, kultury, itp.) oraz zakładów pracy i magazynów.

Gaśnica proszkowa GP-4x ABC.
Gaśnica znajduje szczególne zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, transporcie kolejowym (możliwość gaszenia urządzeń elektrychnych o napięciach do 1000V) oraz w zakładach przemysłowych, magazynach, hurtowniach, garażach, itp.

Wieszak ścienny na gaśnicę


Koc gaśniczy szklany 120x180 cm
Koc gaśniczy jest to płachta z tkaniny całkowicie niepalnej (włókno szklanego). Przechowuje się go w specjalnym futerale. Służy do tłumienia pożaru w zarodku przez odcięcie dopływu powietrza do palącego się przedmiotu.
Sposób użycia:
- wyjąć koc z futerału, rozłożyć i szczelnie przykryć palcy się przedmiot.
- W przypadku gaszenia ludzi należy osobę przewrócić i przykryć ją szczelnie kocem.
- Koce gaśnicze można wykorzystywać do przenoszenia ewakuowanego mienia.

Instrukcja ogólna przeciwpożarowa  DB001
wymiar: 29 x 42 cm
Instrukcje są oferowane w formie estetycznych plansz o wymiarach 24,5 x 35 cm wykonanych z tworzywa sztucznego co zapewnia długotrałe użytkowanie i dużą odporność na wilgoć i zabrudzenia. Plansze zaopatrzone są w przylepce.
Instrukcje opracowane zostały zgodnie z najnowszymi przepisami przez inspektorów PIP, PIS oraz doświadczonych specjalistów bhp, poż i technologów.

Pracodawca ma obowiązek wyposażyć każde stanowisko pracy w instrukcje bhp i ppoż. (art. 237(4) k.p. oraz rozporządzenie MPiPS z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bhp).
Wyposażenie stanowisk w instrukcje podlega kontroli PIP, a ich brak może skutkować karą pieniężną.
Instrukcję należy umieścić przy maszynach i urządzeniach, tak aby była dostępna i czytelna. Pracownik powinien się zapoznać z jej treścią, a pisemne potwierdzenie przechowywane jest w jego aktach osobowych.

Parametry techniczne

Parametry techniczne
Producent ICD

Produkty polecane