Kamizelka do ćwiczenia chwytu odkrztuszającego The Anti-Choking Trainer Act Fast

Nr art.:
BM-ACT
-1%
730,62 zł kpl. 594,00 zł kpl. 738,00 zł kpl. 600,00 zł kpl.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 582,00 zł netto (715,86 zł brutto)
Czas dostawy:
7 dni
Sprawdź warunki dostawy
Minimalne zamówienie: 1 kpl.

Szczegółowy opis

Kamizelka do ćwiczenia chwytu odkrztuszającego The Anti-Choking Trainer Act Fast to innowacyjne narzędzie szkoleniowe do nauki udzielania pierwszej pomocy w przypadku zadławienia. Dzięki realistycznej symulacji umożliwia bezpieczne ćwiczenie manewru Heimlicha oraz uderzeń w plecy, co pozwala na skuteczne usunięcie ciała obcego z dróg oddechowych. To niezastąpiona pomoc dla instruktorów, nauczycieli i każdego, kto chce opanować kluczowe techniki ratunkowe.

Cechy / Właściwości

  • Łatwość użytkowania: lekka konstrukcja i regulowany rozmiar umożliwiają komfortowe dopasowanie oraz ćwiczenie w różnych pozycjach: siedzącej, stojącej i leżącej.
  • Kamizelka wykonana jest z materiałów wolnych od lateksu, co minimalizuje ryzyko alergii. Możliwość prania ułatwia utrzymanie higieny.
  • Kamizelka zawiera piankowe ciała obce wielokrotnego użytku o różnych poziomach trudności oraz torbę transportową ułatwiającą przechowywanie i przenoszenie kamizelki.
  • Realistyczna symulacja: pozwala na odtworzenie sytuacji zadławienia i naukę skutecznych technik ratunkowych, takich jak uciski nadbrzusza (manewr Heimlicha) oraz uderzenia w plecy.

Skład zestawu:

  • Kamizelka
  • 5 szt. ciał obcych (wielokrotnego użytku)
  • Instrukcja obsługi
  • Torba na kamizelkę

Parametry techniczne

Parametry techniczne
Producent ACT FAST

Produkty polecane

Poradniki